Raben Logistics Ruda Śląska vs Worker Service

Raben Logistics Ruda Śląska
1 - 2
Worker Service

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Raben Logistics Ruda Śląska a Worker Service, trudno było wskazać faworyta do końcowego tryumfu. Po 4 seriach gier rundy wiosennej 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, obie ekipy plasowały się na ligowym podium, a różnica punktowa pomiędzy nimi wynosiła zaledwie 3 „oczka”. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem pokonali ekipę Dywidag 4:2, natomiast goście zwyciężyli w starciu z drużyną ING w rozmiarach 14:0. Rywalizacja rozpoczęła się od wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście starali się konstruować swoje kolejne akcje małą liczbą podań, w szybki sposób przechodząc z obrony do ataku. Na pierwszego gola w tym starciu przyszło nam poczekać do 13 minuty, kiedy to Daniel Novosol wyprowadził ekipę Worker Service na prowadzenie. Natomiast już 60 sekund później było 0:2, a z trafienia cieszył się Vladyslav Savchenko. Jeszcze przed przerwą zawodnikom z Rudy Śląskiej udało się zdobyć gola kontaktowego, którego strzelił Dawid Poczwardowski i przy zmianie stron widniał wynik 1:2. Choć w drugiej odsłonie gospodarze dążyli do wyrównania, ostatecznie nie udało im się już tego wieczoru pokonać bramkarza przeciwników. Zespół Raben Logistics Ruda Śląska uległ Worker Service 1:2, ponosząc tym samym drugą porażkę w sezonie wiosennym SLF.